Info@mrtakademi.com
0533 761 00 96 (7/24 )
0216 599 0 347
0850 885 3 693
Bölgesel İnceltme Kursu

Bölgesel İnceltme Kursu

Zayıflamak ve bedenimizi formda tutmak adına sağlıklı beslenmek, spor ve sıklıkla yürüyüş yapmak oldukça değerli ve önemlidir. Vücudun kilo değerlerinin orantılı seyretmesi hem sağlık, hem zinde olmak, hem de görsellik adına önem teşkil etmektedir. Bu bağlamda tüketilen gıdalara dikkat edilmesi, akşam belli saatten sonra yemek yenmemesi, bol bol su içilmesi önemlidir.

Diyetisyenlerin vermiş oldukları listeler, akupunktur yöntemleri, yağ kırma masajları, ya da kavitasyon, g5, pasif jimnastik, soğuk lipoliz, lipo lazer, vakum, radyo frekans gibi cihaz desteğiyle kilo vermeye yardımcı uygulamalarla da istenilen forma ulaşılabilir. Bu uygulamalardan fayda sağlamak için bol bol su içmek ve yürüyüş yapmak da hayati önem taşımaktadır. Vücuda yapılacak uygulamalarla parçalanan yağların vücuttan atımını sağlamak ve karaciğerimizin yağlanmasını önlemek amacıyla yağ atımını sağlamak için bol bol su tüketmeli ve idrar, ter gibi yöntemlerle yağları vücuttan atmalıyız.

Kavitasyon Kursu:

Bu uygulamada ultrasonic ses dalgalarıyla yağlı bölgeler sıkıştırılarak dairesel ve dikey hareketlerle yağ dokularının parçalanması hedef alınır. Uygulama sonrasında gözle görülür incelme sağlanmasıyla birlikte uygulama öncesi su içilmesi tavsiye edilmektedir. Uygulama sonrası idrara çıkma ihtiyacı hissedilir. İdrara çıkıldığında yağ atımı başlayacağından bunu gözlemlemek de mümkündür. Bu uygulama haftada bir yapılabilir. Bir seans minimum 30 dakika olmakla birlikte uygulama yapılan alan ve yağ yoğunluğu gibi durumlardan ötürü farklılık ve fazlalık gösterebilir. Yağ dokusu ve yoğunluk durumuna bağlı olarak uygulama yapılan bölgede 2 – 10 cm arası incelme görülmektedir. Tedavi süreci ve kalıcı etkilerini görmek adına 6-8 seans arası devam etmek önemlidir. Memnun kalınması ve yağlı dokuların tamamının parçalanmaması durumunda seanslara devam edilmesinde herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Bu uygulamaya girenler mümkün olduğu kadar yağsız tüketmeye ve bol su içmeye özen göstermelidir.

Lipo lazer Kursu:

İnfrared lazer ışınlarıyla yağlı bölgelere pedler kullanılarak yapılan bu uygulamada lazer ışınları yardımıyla yağların parçalanması hedeflenmektedir. Bu uygulama yağlı bölgenin yoğunluğuna göre verilen enerji hafif bir ısı ve direk hedefe odaklı yapılacak doğru mhz değerleriyle kısa sürede ciddi etkiler göstermektedir. Minimum uygulama süresi 15 dakika olmakla birlikte, yağ yapısı, yağlanma yoğunluğuna göre de değişiklik göstermektedir. Bu uygulama haftada bir yapılabilir.

Vakum Kursu:

Bu uygulamada hedeflenen vakumlama yöntemiyle aksi basınç uygulayarak yağları parçalamak ve sıkı yağ dokusunu ayıracak basıncı sağlayarak yağ atımının oluşmasını sağlamaktır. Genellikle selülit ve bacaklarda, karın bölgesinde etkili olan bu uygulama oldukça başarılı, kalıcı çözümler almanızı sağlamaktadır. Vücut hatlarına şekil vermek, selülitleri kalıcı olarak ortadan kaldırmak, vücudu sıkılaştırıp forma sokmak, vücutta oluşan yağlanmaya ve kilo vermeye bağlı sarkmaları kalıcı olarak yok etmek, tenimizi örten derimizin elastik bir hal almasını sağlamak, her şeyden önce kilo kaybını sağlayarak vücudun güzel, zinde ve sağlıklı görünmesini sağlamak esas alınan bir uygulamadır.

Radyo frekans:

Radyo aktif dalgalarla yapılan bu uygulama, parçalanan yağların atımından sonra kendini bırakan vücudun kendini toplamasını ve sıkılaşmasını sağlamak esas alınmıştır. Genellikle vücudumuzun sarkan bölgelerine yapılan bu uygulama son derece etkili ve düzenli girilen seanslar sonunda kalıcı sonuçlar vermektedir.

DİPNOT: Eğitim başlama tarihleri, eğitim ücreti ve diğer detaylar için 0850 885 3 693 arayarak eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Adres: Şeyhli Mah. Seyit Ali Sok. Efeİş Merkezi. No:8/1 Kat:1 Pendik/İstanbul
Konumumuz: https://g.page/mrtakademi
Tel: 0850 885 3 693
Tel2: 0216 599 0 347
7/24 Cep ve Whatsapp: 0552 612 08 37
Eposta: info@mrtakademi.com

Bir cevap yazın