Info@mrtakademi.com
0533 761 00 96 (7/24 )
0216 599 0 347
0850 885 3 693
Ombre Brows kursu
My CMS > Özel Eğitimler > Ombre Brows kursu

Ombre Brows kursu

Ombre Brows Kursu: Son zamanlarda yaygınlaşan ve popülerleşen ombre brows uygulaması ile gelişmiş gölgelendirme, micropigmentasyon ve daha çarpıcı sonuçlar almak mümkün.

Kalıcı ya da yarı kalıcı makyaj söz konusu olduğunda, hepimiz daha düzgün, dolgun, güzel görünen kaşlara sahip olmak için yarı kalıcı dövme tekniği olan microblading  uygulamasını tercih ederiz.

Ancak microblading uygulaması her cilt tipi için uygun değildir. Geniş gözenekli ve yağlı cilde sahip kişilerde istenilen sonucu vermeyebilir. Bunun nedeni boyanın cilt yapısından dolayı kusma ihtimalinin oldukça yüksek olmasıdır.

Ombre Teknikneleri : Güzel, yumuşak ve doğal bir görünüm elde etmek için uygulanan bir tekniktir. Tek tek kıl görünümü korunurken kaşları da koyulaştırmak ve daha gür bir görünüm sağlamak için microblading ile kombine bir şekilde de kullanılabilir.

Kaş uçlarının koyudan daha açık hale geçişini sağlama ve ya pudra efekti sağlamak için microblading ile birlikte de yapılabilir.

Epidermis tabakasının alt kısmına yapılan bir uygulama yöntemidir.

Ombre pudralama tekniği eğitiminizi; profesyonel eğitmenler tarafından bire bir eğitimlerle tamamlayabilir, canlı model üzerinde sınırsız uygulama şansına sahip olabilir ve almış olduğunuz eğitim sonundaki sertifika ile dünyanın her hangi bir yerinde de bu uygulamayı yapabilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Eğitim içeriği ve kullanılan malzemeler :

  • Teorik bilgiler
  • Latex deri üzerinde çalışma
  • Canlı manken üzerinde çalışma
  • Altın oran
  • Kaş tasarım ve dizayn
  • Uygulamanın yapılamayacağı kişiler
  • Uygulama öncesi yapılması ve yapılmaması gerekenler
  • Uygulama sonrası koruma ve bakım

 

DİPNOT: Eğitim başlama tarihleri, eğitim ücreti ve diğer detaylar için 0850 885 3 693 arayarak eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Adres: Şeyhli Mah. Seyit Ali Sok. Efeİş Merkezi. No:8/1 Kat:1 Pendik/İstanbul
Konumumuz: https://g.page/mrtakademi
Tel: 0850 885 3 693
Tel2: 0216 599 0 347
7/24 Cep ve Whatsapp: 0552 612 08 37
Eposta: info@mrtakademi.com

Bir cevap yazın